NAJWIĘKSZY PRODUCENT
EKRANÓW LED I BAND LED
W REGIONIE

EKRANY LED - BANDY LED - KILKA SŁÓW O PRODUCENCIE


URZĄDZENIA LED PRODUKOWANE Z ZACHOWANIEM NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Nasza firma to największy producent urządzeń LED w regionie. Nasza siedziba mieści się w Torunia. Jednak nasze produkty znane są w całej Polsce. Jesteśmy dumni z tworzonych przez nas urządzeń LED. Według nas jest to technologia najwyższych lotów. Jako producent urządzeń LED oferujemy:

Ekrany LED

Nowoczesne, wszechstronne, genialne w wykorzystaniu. Sprzedajemy modułowe ekrany LED o wysokiej rozdzielczości wyświetlaczu. Każdy z wyprodukowanych przez naszą firmą ekran ledowy jest małym cudem techniki. Oferujemy także ekrany LED do wynajęcia.


Bandy LED

Funkcjonalność i bezpieczeństwo. Najlepsze rozwiązanie technologiczne dla wydarzeń sportowych. Produkowane przez nas bandy LED to owoc kilkuletniej pracy nad wyższą jakością urządzeń wykorzystywanych w sporcie. Oferujemy bandy LED na sprzedaż, jak i do wynajęcia.


Serwis urządzeń LED

W trosce o niezawodne działanie ekranów i band ledowych. LED, jak każda z dostępnych technologii, czasami ulega awariom. Jako producent urządzeń LED szybko diagnozujemy i naprawiamy ekrany i bandy ledowe, dbając o maksymalne wydłużenie czasu ich działania.

URZĄDZENIA LED DLA KAŻDEGO


Wykorzystaj technologię LED wszędzie tam, gdzie obraz i dźwięk tworzą niezapomniane wrażenia. Dowiedz się więcej o ofercie ekranów LED i band LED kontaktując się z naszym działem obsługi klienta.