EKRANY LED - ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE URZĄDZENIA MASOWEGO PRZEKAZU

EKRANY LED - MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

Ekrany LED są źródłem nieskazitelnego i pełnokolorowego obrazu w wysokiej rozdzielczości. Szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że ekrany ledowe stały się niezastąpionym i wysoce profesjonalnym sprzętem w branży rozrywkowej i reklamowej. Zastosowana w telebimach technologia LED gwarantuje optymalne warunki wyświetlania obrazu, niezależnie od warunków atmosferycznych i poziomu natężenie sztucznego światła. Ekrany LED dzieli się na zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED.

Ekrany LED są najlepszym towarzyszem wszelkiego rodzaju imprez masowych. Mogą być montowane na festiwalach, imprezach miejskich, koncertach, wydarzeniach plenerowych, galach telewizyjnych, konferencjach, targach i imprez firmowych. Ekrany ledowe zostały przygotowane w taki sposób, aby z jednej strony transmitować wydarzenia na żywo, a z drugiej wyświetlać informacje reklamowe. Zastosowanie ekranów LED zdecydowanie podnosi renomę każdego wydarzenia.

EKRANY LED - RODZAJE

W ofercie producenta ekranów LED znajdują się następujące typy urządzeń:


Zewnętrzne ekrany LED - te urządzenia są odporne na zmienne warunki pogodowe i są przystosowane do wyświetlania obrazu zarówno przy niskim, jak i wysokim nasłonecznieniu.
Wewnętrzne ekrany LED - ekrany z możliwością montażu w budynkach. Są nie co lżejsze o zewnętrznych ekranów ledowych. Różnią się przede wszystkim parametrami wyświetlania. Wewnętrzne ekrany LED emitują obraz przy różnym natężaniu sztucznego światła.