OFERTA USŁUG

01

SPRZEDAŻ EKRANÓW LED

Ekrany LED to nowoczesne urządzenia audio-wizualne o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wysokiej jakości obrazu i możliwości przekazywania informacji w każdej formie, ekrany LED są najczęściej stosowane jako nośniki reklamy, lub też jako telebimy na masowych imprezach.
Telebimy na sprzedaż montowane są z pojedynczych modułów, przez co jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych Klientów ekran ledowy w dowolnym rozmiarze i dowolnej konfiguracji. Cena ekranów LED na sprzedaż zależna jest przede wszystkim od wielkości wyświetlacza ledowego, zastosowanej technologii i innych dodatkowych funkcji.
02

WYNAJEM EKRANÓW LED

Ekrany LED do wynajęcia nazywane są również jako ekrany mobilne. A to wszystko ze względu na sposób ich dostawy i montażu. Ekrany ledowe przewożone są w bezpiecznych walizkach, a ich montaż zajmuje kilka minut. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu praktycznych szybkozłączek.
Wynajem ekranów LED kierowany jest przede wszystkim do agencji eventowych, lub też do osób zarządzających halami widowiskowymi, które nie są na stałe wyposażone w urządzenia ledowe. Oferujemy dwa rodzaje ekranów LED do wynajęcia - mobilne ekrany LED indoor i mobilne ekrany LED outdoor.
03

BANDY LED NA SPRZEDAŻ

Bandy LED to urządzenia multimedialne montowane wokół stadionu sportowego, lub boiska sportowego. Jako doświadczony producent band ledowych dostarczamy bandy LED nowej generacji, wyposażone w wysokiej klasy zabezpieczenia dla sportowców.
Bandy LED naszej firmy dostępne są w dwóch wersjach - bandy zewnętrzne i bandy wewnętrzne. W każdym rodzaju urządzenia została zastosowana inna technologia, co podnosi jakość wyświetlanego obrazu. Bandy ledowe mogą być z powodzeniem stosowane przy dowolnym natężenia światła. Cena band ledowych ustalana jest indywidualnie.
04

BANDY LED DO WYNAJĘCIA

Oferowane nas bandy LED do wynajęcia zaprogramowane są na ciągłe i dynamiczne wyświetlanie obrazu, w postaci tekstu, grafiki, animacji lub filmu. Mobilne bandy ledowe wykonane są z lekkich materiałów, a montaż urządzenia zajmuje kilka minut. Bandy LED to doskonały sposób na uatrakcyjnienie widowiska, a także na serwowanie ważnych informacji w trakcie meczów sportowych.
Nasza firma zapewnia transport i montaż band ledowych. Przy każdym zleceniu odpowiednio konfigurujemy urządzenia, tak by dostosować jakość wyświetlania do warunków atmosferycznych, bądź też wielkości pomieszczenia. Oferujemy zewnętrzne i wewnętrzne bandy LED do wynajęcia z praktycznym w obsłudze oprogramowaniem.
05

SERWIS URZĄDZEŃ LED

Serwis ekranów i band LED to specjalność naszej firmy. Jako producent urządzeń ledowych doskonale znamy się na budowie urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować konkretną usterkę. Nasza pracownia wyposażona jest w standardowe części zamienne. Nawet jeśli urządzenie zawiedzie w trakcie konkretnego wydarzenia, my jesteśmy w stanie je szybko naprawić.
Oferujemy serwis urządzeń LED w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy stałą współpracę z partnerami biznesowymi, którym dostarczamy nasze nowoczesne technologie. Doskonała znajomość techniczna urządzeń ledowych stawia nas na bardzo wysokiej pozycji wśród firm zajmujących się ich serwisem. Zadbamy o każde urządzenie LED. Oprócz serwisu oferujemy również wszelkie zabiegi konserwacyjne, jak i okresowe badania techniczne.