BANDY LED - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O TECHNOLOGII LED W SPORCIE

BANDY LED - MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

Bandy LED to specjalistyczne urządzenia szeregowe, montowane z pojedynczych ekranów modułowych LED. Najczęściej bandy LED instaluje się wokół boiska. Choć równie popularnym rozwiązaniem jest montaż band LED na konstrukcji podsufitowej. Bandy LED montowane są głównie na stadionach sportowych, oraz w halach widowiskowych. Nasza firma produkuje dwa typy band ledowych - zewnętrzne bandy LED i wewnętrzne bandy LED.

Bandy LED, jak każde urządzenia audio-wizualne przeznaczone są przede wszystkim to prezentacji treści reklamowych i informacji związanych z danym wydarzeniem. Produkowane przez naszą firmę bandy LED mogą być wyposażone w intuicyjne oprogramowanie dające możliwość wyświetlania filmów, grafik, zdjęć jak i animacji. Dodatkowo należy zaznaczyć, że bandy ledowe przy zastosowaniu odpowiedniej technologii są w stanie wyświetlać obraz w najwyższej możliwej jakość - 4k.

BANDY LED - RODZAJE

Jako producent band LED oferujemy następujące typy urządzeń:


Zewnętrzne bandy LED - te urządzenia zabezpieczone są przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Wyświetlacze band są przystosowane do prezentacji obrazu zarówno przy niskim, jak i wysokim nasłonecznieniu.
Wewnętrzne bandy LED - ten typ band ledowych z montowany jest w wnętrzach budynków. Technologia montażu pozwala na szybką instalację urządzenia. Parametry techniczne wewnętrznych band LED dostosowywane są do warunków panujących w budynku. Wewnętrzne bandy LED emitują obraz przy różnym natężaniu sztucznego światła.